Kariyer

Kayseri’den dünyaya yüzlerce farklı müşteriler için dijital markalama ve promosyon çözümleri üretiyoruz. Siz de bize katılarak planlarımızın bir parçası olabilir, dünyayı değiştirmemize yardımcı olabilirsiniz.

Açık Pozisyonlar

Biz Kimiz, Neler Yapıyoruz?

2004 yılında ticari hayatına başlayan Erse Promosyon, bu zaman zarfında müşteri hacmini sürekli artırmaya devam etmiştir ve ticari hayatını her zaman yüksek kalite anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmektedir.

Firmamız 2014 yılında türkiyenin en büyük promosyon showroomunu kurarak bir ilke imza atmıştır . Toplamda 1380 m2 kapalı alan ve modern altyapıya sahip kendi binalarımızda hizmet vermekte olup hızlı üretim ve seri sevkiyatın gerektirdiği modern makina, ekipman ve araçlara sahibiz.

Sektörel gelişmeleri takip ederek, araştırmacı ve üretici yapımız ile müşterilerimize en doğru ürünü, en hızlı sürede ve en iyi fiyatlar ile sunmak ortak amacıdır.

Açık Pozisyonlar

16

Yıllık Sektör Deneyimi

1380

m² Kapalı Alan

64

Kurumsal Müşteri

15

Bin Mutlu Müşteri

Pozisyonlar

Sosyal Medya Uzmanı

Sosyal Medya ile ilgili tüm gelişmeleri anında öğreniyor, içerik üretiyor, araştırmalar yapıyor ve kendini bu konuda geliştirmek istiyorsan, bunun için yeterince zamanın ve tutkun varsa seninle tanışmak isteriz! 

Şimdi Başvur

İçerik (Grafik, Video) Tasarım Uzmanı

Tasarım trendlerini yakından takip ediyor ve bu konuda kendini geliştirmek mi istiyorsun? Renkler ve fontların uyumu seni gördüğün her yerde büyülüyor mu? Kendini bu alanda geliştirmek istiyorsan seninle tanışmak isteriz!

Şimdi Başvur

Grafik Tasarım Uzmanı

Tasarım sanatına bir tutku duyuyor ve görenleri ilk bakışta etkileyen Sosyal Medya içerikleri, Reklam Kampanyaları ve Web Görsellerini  hızla tasarlayabiliyorsan seni ekibimizde görmek isteriz. 

Şimdi Başvur