Sipariş, kargo ve teslimat ile ilgili birçok sorunuzun cevabı bu sayfada yer almaktadır. Diğer sorularınız için  0352 332 00 90 nolu numaradan bize ulaşabilirsiniz.

Siparişim ne zaman ve ne şekilde teslim edilecek?  Satın almış olduğunuz ürün üzerine özel baskı yapılacak ise sipariş sözleşmenizde belirtilen sürede aynı şehirde isek teslimat birimimiz tarafından veya kendiniz almak isterseniz depomuzdan, başka şehirde iseniz kargo tarafından teslim edilir. Kargonun size ulaşma süresi mücbir bir sebep veya doğal afet olmadığı sürece ortalama 2-3 gündür.

Siparişimi nasıl takip edebilirim? 
Siparişlerinizi 0352 332 00 90 nolu telefondan bilgi alarak  veya info@ersepromosyon.com adresimizden öğrenebilirsiniz.

Teslimat adresinde bulunamazsam ne olacak? 
Adreste bulunamadığınızda “teslim edilemedi” bırakılır. Kargo firmasını arayıp tekrar gelecekleri zaman bilgisini öğrenebilir, paketinizin doğru zamanda gelmesini sağlayabilirsiniz. İkinci kez gelindiğinde teslim edilemeyen siparişinizi kargo firmasından kendiniz teslim alabilirsiniz.
Tüm siparişler, yasaların gerektirdiği üzere irsaliye ve fatura ile kargolanır.

Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim? 
Siparişinizi teslim alırken kargo paketinde yırtık, ezilme, ıslanma, vb. bir sorun olup olmadığını mutlaka kontrol etmelisiniz. Ayrıca paketinizde bulunan ürünlerin, faturaya yansıyan ürünlerle aynı olduğundan emin olmanızı öneririz.

Kargo yetkilisi, kargo paketinde veya içeriğinde herhangi bir sorun olması durumunda size yardımcı olacaktır. Böyle bir durumda kargoyu teslim almamanız ve kargo yetkilisine tutanak tutturmanız gerekmektedir. Tutanak, ürün değişimi veya ücret iadesinde işlemlerinizi kolaylaştıracaktır.

Ürün kargodan eksik çıkarsa ne yapmalıyım? 
Sipariş bilgilerinizi  info@ersepromosyon.com adresimize durumu anlatan bir e-posta gönderebilirsiniz. Size en yakın kısa sürede bu konuda cevap verilecektir. Dilerseniz 0352 332 00 90 no’lu telefondan yetkilimizle görüşebilirsiniz.

Teslimatla ilgili önemli bilgiler
* Kargonuzu teslim alırken, kargo yetkilisi yanınızdayken paketi kontrol etmenizi öneririz. Eksik/Hasarlı ürün tespit etmeniz durumunda; kargo yetkilisinden tutanak tutmasını talep ediniz ve ürünleri teslim almayınız. Tutanak tutulması, kargodaki problemin sizden değil, kargo firmasından kaynaklandığını gösterir. Tutanak sonucunda yeni ürün tarafınıza hemen kargolanacaktır.

* Kargoyu teslim aldıktan sonra yapılan eksik/hasar bildirimleri, tutanak olmadığı ya da ilk teslim anında hazırlanmadığı için incelemeye bağlı olarak reddedilebilir.

* Ürünü; faturası, orijinal kutusu, orijinal ambalajı, birlikte gönderilen dokümanları ve tüm aksesuarları ile göndermeniz gerekmektedir. Kullanılmamış ve tekrar satılabilirliği bozulmamış ürünlerin iadesi kabul edilmektedir.

* Orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmaması ya da koli bandı kullanılmamasını rica ederiz. Aksi halde iade işlemi gerçekleştirilemeyecektir.

* Kullanım sırasında vücuda temas eden ürünler ( kulaklık, vb.),  elektronik kişisel bakım ürünleri hijyenik sebeplerle iade edilememektedir.

* Kopyalanabilir ürünlerin (VCD, DVD, vb.) ve tek kullanımlık ürünlerin orijinal ambalajının açılması halinde iadeleri gerçekleşmemektedir.

* Kullanıcı hatası ile (düşme, çarpma, vb.) hasar gören ürünler iade alınamamaktadır.

* İade işlemlerinde, faturanın tüm nüshalarının (2 kopya) ürünle birlikte gönderilmesi gerekir.

Bizimle İletişime Geçin